Kredīti, kas nav bankas aizdevumi - risinājumi finansiālās problēmas

Iemesls, ka esat apmeklējuši stendiem par mājsaimniecības darbus, var būt vairāki. Pirmajā gadījumā jūs vienkārši vēlaties nopelnīt papildus naudu, lai jūsu stabilu ienākumu, maternitāti, bezdarbu, vai arī tikai vidusskolā. Otrkārt, tas var būt, ka tev pat pusi, jo dažos finanšu grūtībām, bet pat tad, ja jūs pārņēma papildus ienākumus, lai segtu pašreizējās elpas pamatvajadzības. Galvenokārt tas ir par laiku, kad jums ir nepieciešams, lai pārvarētu šo nepatīkamo laiku, un viena no iespējām, var tikt pienācīgi izvēlēties aizdevumu bankā vai nebanku kredītu veidā.

Es nestrādāju, bet man vajag naudu

Laikā, kad atbrīvošanu tu met āķa, un diemžēl esat pazaudējis savu vietu šajā darbā nav piemērots piedāvājums, darbs mājās nav segt savus finanšu izdevumus. Viens no risinājumiem ir izmantot pagaidu aizdevumu (aizņēmumi, kredītkartes), nevis vērsties visu atpakaļ normālā stāvoklī. Par katru aizdevumu, lai gan daži abonēt, bet tas ir tikai šodien vispār, vienkārši nekas nav bezmaksas. Ja jums ir gudrs un noteikt savu aizdevuma summu un atmaksas var pamatoti nepatīkams laiks, līdz jūs atrast jaunu darbu, lai pārvarētu normālu standartu.

Konsolidāciju aizdevumu

Kaut kā tas viss gāja, aizdeva jums, kur tas bija iespējams, bet jūsu ienākumi ir ievērojami zemāka par summu, ikmēneša maksājumu par aizdevumiem. Lai izvairītos no personas bankrotu, tas ir labi, lai tikai pierakstīt visus savus parādus, un apvienot tos vienā aizdevumu ar vienu atmaksu, jo jums būs finansiāli unesitelná. Jūs esat droši vien jau ir ierakstīts reģistrā parādnieki, tādēļ mums būs ideāls, lai pārbaudītu, kas nav bankas aizdevumu. Neaizmirstiet sekot aprīlis, lai pārietu uz speķis kādu aizdevumu haizivis, un viņiem nebija daudz problēmu.

Banku aizdevumi un kas nav aizdevumi

Banku aizdevumi var saņemt lielākā daļa banku. Bankas parasti ir labvēlīgākus nosacījumus nekā tām iestādēm, kas nav risināt daudz savu kredītspēju. Attiecībā uz banku aizdevumiem, ja jums nav banka, bankas konts, tie ir maz ticams, lai pieprasītu darba līgumu, darba devējam un pārbaudīt savu reģistru parādniekiem. Ja esat kādreiz nokļuvis nepatikšanās, un neviena no bankām vienkārši nevar sniegt aizdevumu, jums ir izmantot pakalpojumus uzņēmumiem, kas piedāvā ne-banku aizdevumu, šie uzņēmumi nav risināt, lai gan daudz jūsu kredītreitingu, bet jums vajadzētu sagaidīt, ka jums būs jāmaksā procentu tikai nedaudz vairāk par banku aizdevumiem.

Aizdevumi bezdarbniekiem
Tiem, kuri tika atlaisti no darba krīzes laikā un ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas. Tie piedāvā īstermiņa aizdevumus bezdarbniekiem bez pierādījumu ienākumu un piekļuvi reģistra.

Darbs studentiem
Vasarā kādā citā periodā brīvdienās meklē īpaši studentiem vidusskolās un universitātēs strādā, lai izpētītu finanšu, kultūras un iztiku.Darba tirgus piedāvā mērķis vakances tikai, lai nopelnītu papildus naudu papildus mācīties.